PROJEKTO NAUJIENOS

2023-12-20

Geriausia investicija – nuosavas būstas

Nors daug kur pasaulyje populiariau būstą nuomotis, tačiau Lietuvoje anksčiau ar vėliau kiekvienas besinuomojantis užduoda sau klausimą – o gal geriau imti banko paskolą ir būstą įsigyti?

PLAČIAU
2023-12-18

NT investicijos Vilniuje: kai arti centro - per brangu, o sėti pinigus laukuose nesinori

Investicijos į NT savaime užprogramuoja ilgalaikę sėkmę. „Pirkdami būstą kaip investiciją žmonės tikisi, kad augs ir paties buto vertė, ir bus stabili grąža – pajamų srautas iš nuomos“, – sako Edvinas Malevskis, NT bendrovės REWO vadovas, pastebintis, kad augantis gyventojų skaičius Vilniuje sostinės NT rinkai nuolat kelia pasiūlos iššūkį. Tad prielaidų, kad kokybiško būsto kainos ilgainiui mažės, E. Malevskis nemato. Kita vertus, jis pripažįsta, kad dabar yra geras laikas nuolaidų ir išskirtinių projektų medžioklei.

PLAČIAU
2023-08-22

Kiek TALINO yra Vilniuje? Daugiausiai rasite Justiniškėse

Trys Baltijos šalių sostinės taip arti viena kitos dar niekada nebuvo. Šis žaismas atsirado, kai Vilniuje Rygos gatvėje nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Rewo“ pradėjo plėtoti modernų daugiabučių projektą – TALINO. Šiuo metu skelbiama apie antrojo etapo pardavimų startą.

PLAČIAU
2023-01-13

REWO išliko atspari NT rinkos tendencijoms – skaičiavo rekordinius pardavimus

Praėję metais nekilnojamojo turto rinkoje buvo itin permainingi – dauguma rinkos žaidėjų sumažino apsukas, tačiau laiku priimti strateginiai sprendimai leido  NT plėtotojui REWO toliau augti. Pernai bendrovė pardavė 338 butus arba 11 proc. daugiau negu 2021 metais.

PLAČIAU

BENDRAUKIME

Atrodo, neužpidėte visų privalomų laukelių.
Patikrinkite ir bandykite dar kartą.

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.