PILNA APDAILA

JŪSŲ JAUKIEMS NAMAMS

PILNOS APDAILOS SPRENDIMAI

Namai, į kuriuos gera grįžti.
Paruošėme Jums apdailos pasiūlymus, kurie padės sukurti savų namų pojūtį.

Taupydami Jūsų laiką ir pinigus, kartu su BŪSTO VIZIJA paruošėme tris apdailos stilių variantus: „Modern Classic“, „Modern“ ir „Scandic“. Bendradarbiaudami su įvairiais tiekėjais, vertindami kainą, kokybę ir dizainą sujungėme tai, kas geriausia. Išsirinkę sau artimiausią stilių ir papildę savais akcentais, lengvai sukursite savo svajonių namus.

1
„Modern Classic“

Moderni klasikinio stiliaus interpretacija, idealiai tinkanti subtilios prabangos gerbėjams. Klasikiniam stiliui būdinga puošnumas ir elegancija derinama su moderniomis detalėmis – taip kuriamas didesnės bei vizualiai neapkrautos erdvės pojūtis. Klasikiniai elementai, tokie kaip lipdiniai ar bagetai, subtiliai pritaikomi kuriant patogų funkcionalumą. Tai puikus sprendimas tiems, kas nori suderinti prabangą, jaukumą ir šiuolaikinius akcentus.

Vidutinė kaina

450 €/m2

2
„Modern“

Modernus interjeras – itin patrauklus šiuolaikiniam žmogui, tikinčiam, kad genialu tai, kas paprasta. Tikslios linijos, vyraujančios aiškios geometrinės formos, švelnios monochrominės spalvos ir maksimalus funkcionalumas kuria harmoningo, švaraus interjero pojūtį. Šis interjero stilius leis nesunkiai įkomponuoti asmeninius akcentus ir susikurti unikalius namus sau.

Vidutinė kaina

450 €/m2

3
„Scandic“

Skandinaviško minimalizmo įkvėptas interjero stilius. Santūrumas, šviesios spalvos ir medžio tekstūros dvelkia ramybe bei harmonija. Griežtų, aiškių formų sprendimai dera su natūraliais gamtoje matomais raštais ir spalvomis. Paprastos ir subalansuotos proporcijos, papildytos jaukiomis gamtos motyvų detalėmis, kuria lengvo ir atpalaiduojančio interjero įspūdį.

Vidutinė kaina

450 €/m2

BENDRAUKIME

Atrodo, neužpidėte visų privalomų laukelių.
Patikrinkite ir bandykite dar kartą.

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.