2023-12-20

Geriausia investicija – nuosavas būstas

Lietuvos bankas pernai atliko apklausą, kuri parodė, kad dauguma Lietuvos gyventojų patraukliausia investicija laiko būstą. Pirmenybę investicijoms į NT teikia 62 proc. apklaustųjų – 5 procentiniais punktais daugiau lyginant su 2021 metais. Tai rodo, kad šios investicijos populiarumas auga.

 

Būsto nuoma vs įsigijimas

Nors daug kur pasaulyje populiariau būstą nuomotis, tačiau Lietuvoje anksčiau ar vėliau kiekvienas besinuomojantis užduoda sau klausimą – o gal geriau imti banko paskolą ir būstą įsigyti?Nuomotis ar įsigyti būstą su banko paskola – šis sprendimas priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip asmeniniai finansai ir žmogaus ar šeimos ateities planai. Tačiau gyvenant nuomojamame būste, kartais pravartu palyginti nuomai skiriamas įmokas su galimomis įmokomis bankui.

Pavyzdžiui, jei nuomai per mėnesį skiriama suma viršija prognozuojamą paskolos įmoką bankui – tai pirmasis signalas susimąstyti apie būsto įsigijimo galimybę. Mėnesinės nuomos įmokos nėra investicija, tuo tarpu įsigyto nuosavo būsto vertė didėja, o išmokėjus paskolą žmogus įgyja nuosavą turtą.

* Vid. paskolos įmoka skaičiuojama, vertinat būstą su daline apdaila

 

TALINO butai

Talino projekte butų kainos prasideda vos nuo 67 500 EUR. Visi butai turi balkoną arba terasą, o butų asortimentas labai platus. Galite rinktis iš:

1 kamb. 22-26m²

1,5 kamb. 26-32m²

2 kamb. 32-48m²

3 kamb. 48-62m²

4 kamb. 81m²

Išsirinkus turtinį vienetą TALINO projekte ir pasirašius rezervacinę sutartį, suteikiama galimybė pradinį įnašą mokėti dalimis iki kol turtas bus pastatytas. Rezervuokite susitikimą ir atsakysime Jums į visus rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti tinkamą variantą.

 

BENDRAUKIME

Atrodo, neužpidėte visų privalomų laukelių.
Patikrinkite ir bandykite dar kartą.

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.