2022-02-09

TALINO projekto vietoje atidaroma sniego pramogų erdvė bendruomenei

Naujoje pramogų zonoje įrengta rogučių mylėtojams skirtų nusileidimo takų, taip pat atskira trasa bei rampa snieglenčių mėgėjams. Čia pat simboliškai pažymėtos ir vietos, kur visi kviečiami lipdyti besmegenius ar statyti sniego namukus. Greta įrengtas taikinys, į kurį galima mėtyti sniego gniūžtes.

Žiemos pramogų organizatoriai tikisi, kad laikas, kol nevyksta statybos darbai, bus išnaudotas geram tikslui – aktyviam bendruomenės laisvalaikiui ir naujoms gražioms tradicijoms puoselėti. O prasidėjus statyboms kitoje sklypo dalyje ir vėliau planuoja vykdyti bendruomenei skirtas iniciatyvas.

Norime paraginti žiemos pramogų zonoje atvykti čiuožinėti su šalmais, rūpintis kartu atvykusiais nepilnamečiais ir užtikrinti, kad jie pramogautų saugiai. Skatiname ne tik pramogomis mėgautis atsakingai, tačiau ir padėti tai daryti kitiems: išlaikyti saugius atstumus, padėti nugriuvusiems greičiau atsistoti, nesustoti ant čiuožimo trajektorijų ar visiškai greta jų, nestovėti blogai matomose vietose ir nepalikti be priežiūros savo inventoriaus.

Nepatyrusius slidinėtojus, rogučių naudotojus ar čiuožėjus kviečiame savikritiškai įvertinti savo sugebėjimus ir nebandyti atlikti vaizdo platformose ar kitur matytų triukų, kuriuos įvykdo profesionalai.

BENDRAUKIME

Atrodo, neužpidėte visų privalomų laukelių.
Patikrinkite ir bandykite dar kartą.

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.