2021-09-09

Nauja draugystė – daugiau meno arčiau namų

Šių metų vasara REWO buvo gausi ne tik projektais, bet ir naujomis pažintimis, kurios virsta į gražias draugystes. Puikus to pavyzdys – pažintis su MO muziejus, kurio didžiuoju rėmėju šią vasarą tapome!


Pasirašėme ilgalaikės paramos sutartį su MO muziejumi, kad kultūra ir menas atsirastų dar arčiau namų. Bendruomenių būrimas ir puoselėjimas siūlant kultūrines patirtis – vienas svarbiausių MO muziejaus ir REWO partnerystės tikslų.

Dėmesys bendruomenėms

Pasak MO muziejaus vadovės Mildos Ivanauskienės, burti ir puoselėti bendruomenes – vienas iš MO muziejaus tikslų. Ji džiaugiasi, kad šiomis kompetencijomis vis aktyviau domisi ir privatus verslas.

„MO nėra tik pastatas Pylimo gatvėje. Tiek fiziškai, tiek virtualiai keliaujame po įvairias vietas ir buriame bendruomenes. Laisvalaikio praturtinimas kultūra emociškai sudėtingu laiku ypač svarbus. Tikiu, kad bendradarbiavimo su nauju didžiuoju rėmėju REWO dėka meną naujose erdvėse atras dar daugiau žmonių. Ši parama prisidės ir prie MO tvarumo, kuris kultūros sektoriui pandemijos sąlygomis ypač svarbus“, – teigia M. Ivanauskienė.

Pasak REWO vadovo Edvino Malevskio, šiuolaikinių NT turto ieškančių žmonių gerovė priklauso ne tik nuo pastatų. Todėl partnerystė su lyderiaujančiu modernaus meno muziejumi Lietuvoje yra nulemta mecenatystės ir bendradarbiavimo intencijų.

„Mums artimas estetikos jausmas. Architektūra, kaip viena meno sričių, kiekvieną dieną yra mūsų akiratyje. Daugybę kartų įsitikinome, kokia svarbi yra estetinė supančios aplinkos išraiška kiekvienam žmogui. Ateiname ne tik paremti meno kultūrai jautriu metu. Esame nusiteikę nuolatiniam kūrybiniam procesui, kurio naudą pirmiausia pajus esami ir būsimi mūsų statomų būstų pirkėjai, mūsų bendruomenė“, – teigia E. Malevskis.

Daugiau meno viešose erdvėse

Pasak MO muziejaus vadovės, meno integravimas į viešąsias erdves – dar viena galimybė, leisianti priartinti meną prie žmonių: ne tik muziejuje, bet ir gatvėje, šalia namų, skveruose, projektų bendrose erdvėse.

MO komanda bei meno profesionalai bendradarbiaus su REWO viešųjų erdvių konsultavimo bei įrengimo klausimais – kaip kurti ir vystyti aplinką pasitelkiant bei integruojant meną.

Kitoks požiūris į NT projektų vystymą

Pasak REWO vadovo E. Malevskio, šiuolaikiniams NT projektams keliami vis didesni lūkesčiai, tarp kurių tvarumas, nauda visuomenei, estetinis, emocinis ir kultūrinis pasitenkinimas. „Šių naujų tendencijų kontekste menas ir kultūra NT vystyme įgyja naujas prasmes ir perspektyvas. Esame tikri, kad mūsų klientai vienaip ar kitaip gyvens modernaus meno kontekste ir tai yra vertė, kurią džiaugiamės galėdami suteikti šiuolaikiniam skubančiam miesto žmogui.

BENDRAUKIME

Atrodo, neužpidėte visų privalomų laukelių.
Patikrinkite ir bandykite dar kartą.

Jūsų žinutę gavome.
Netrukus su Jumis susisieksime.